Kraków, Kapelanka 42

Kraków, Kapelanka 42

30 000m2

Opis nieruchomości

Biurowiec został wybudowany przez firmę SKANSKA, łączna powierzchnia budynku to około 30 000m2, głównymi najemcami są między innymi bank HSBC oraz Tesco. Na parterze znajduje się kantyna/ lunch bar oraz sklep z podstawowymi artykułami spożywczymi. Budynek posiada certyfikat ekologiczny LEED.
Dostępne powierzchnie handlowo usługowe znajdujące się na parterze budynku biurowego przy ul. Kapelanka 42 w Krakowie. Lokale o powierzchni od 100m2 do 300m2. Lokale posiadają bardzo duże witryny, co gwarantuje dobrą ekspozycję oraz doświetlenie światłem dziennym. Budynek wyposażony jest miedzy innymi w wentylację mechaniczną, klimatyzację, system inteligentnego zarządzania BMS, instalację p. poż, kontrolę dostępu, itp. Lokale są oferowane do wynajęcia w stanie surowym- do indywidualnej aranżacji według wymagań klienta. Wynajmujący oferuje dodatkowy budżet na prace wykończeniowe.

Lokalizacja:

Budynek Kapelanka 42 jest położony w doskonałej lokalizacji, u zbiegu ulic Kobierzyńskiej i Kapelanka, co zapewnia doskonałe skomunikowanie z centrum miasta oraz trasami wylotowymi w kierunku Rzeszowa oraz Warszawy (autostrada A4). Budynek posiada także dogodny dostęp do komunikacji miejskiej (autobus oraz tramwaj). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe z czynnym cała dobę hipermarketem TESCO.

Powierzchnia do wynajęcia:

Lokale do indywidualnej aranżacji.

Standard wyposażenia:

  • lokale o powierzchni od 100 do około 300m2 (możliwość łączenia),
  • czynsz najmu netto: 17 euro/m<sup2,
  • opłata eksploatacyjna: 16,50 zł/m<sup2,
  • minimalny okres umowy najmu: 60 miesięcy,
  • standard lokali: do aranżacji,
  • budżet na aranżację lokalu: do uzgodnienia.

Galeria: