Naszym celem jest

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla podmiotów działających na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Nasza praca i wiedza spowoduje wzrost wartości Państwa projektu/nieruchomości oraz zapewni mu szeroko pojęty sukces. Konsumenci na rynku nieruchomości oczekują najwyższej jakości usług. Mieszkanie to nie tylko działka i mury – to złożony produkt, który musi spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania wynikające ze specyfiki lokalnego rynku i charakteru inwestycji. Nasz profesjonalizm pomoże sprostać właśnie tym oczekiwaniom.

Nasze podejście…

W naszej działalności przywiązujemy szczególną wagę do indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Zakres czynności oraz sposób działania jest dobierany i dostosowywany do potrzeb Klienta oraz charakteru projektu. Możemy uczestniczyć kompleksowo w przygotowaniu danego projektu, począwszy od analizy jeszcze przed zakupem gruntu, skończywszy na opiece nad procesem sprzedaży. Możemy też brać udział w wybranej przez Klienta fazie procesu inwestycyjnego.

Pobierz nasz katalog!

Kim jesteśmy?

FYI – naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla podmiotów działających na rynku nieruchomości w Polsce.

Szymon Kościuszko

Szymon KościuszkoW 2003 roku, zaraz po ukończeniu studiów na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, jako specjalista ekonomiki nieruchomości i inwestycji zaczął prace jako asystent pośrednika w Agencji Nieruchomości Północ. We wrześniu 2005 roku zdobył licencje zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami (nr 5120) i został dyrektorem jednego z krakowskich oddziałów firmy. W latach 2006-2008 jako dyrektor ds. rozwoju organizował sieć biur nieruchomości między innymi w Zakopanem, Wrocławiu, Katowicach oraz Rzeszowie. Po debiucie giełdowym spółki Północ Nieruchomości w 2008 roku został mianowany na stanowisko jej dyrektora generalnego. W między czasie, jako prezes legnickiej firmy Prospector sp. z o. o. zajmował się także zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi.
W 2008 związał się z Globe Trade Centre, jedną z największych firm deweloperskich w Europie środkowej i wschodniej. Jako dyrektor regionalny był odpowiedzialny za sprzedaż inwestycji mieszkaniowych, a także za komercjalizacje budynków biurowych w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Szymon Kościuszko płynnie posługuje się językiem angielskim oraz językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym.